Tesco Stores ČR, a.s.
Tesco Stores ČR, a.s.

Kdo jsme

Maloobchodní řetězec s potravinami a spotřebním zbožím. Jsme jedním z největších soukromých zaměstnavatelů v ČR. Neustále přinášíme řady technologických novinek pro usnadnění nákupů pro zákazníky i každodenní práci pro zaměstnance.

Koho hledáme

Hledáme zaměstnance a brigádníky do svých prodejen po celé ČR. Na pozicích pokladní, pekař, doplňovač zboží, prodavač za pultem, specialista služeb zákazníkům, příjemce zboží a vychystávač zboží pro zákazníky internetového prodeje.

Co nabízíme

Příležitost pracovat u mezinárodní stabilní společnosti s velkým portfoliem pracovních pozic v rámci našich provozoven, distribučního centra nebo centrální kanceláře. Pro naše kolegy máme připravenou velkou a rozmanitou škálu benefitů, kde si každý najde to své. Ať už je to sleva až 15 % na každý nákup v Tesco nebo sleva na služby a produkty u našich partnerů, které pravidelně aktualizujeme a obnovujeme. Odpočinek je samozřejmostí, stejně jako je samozřejmostí 5 týdnů dovolené, na které má nárok každý kolega v pracovním poměru a Ti věrní dostanou s přibývajícími roky i další dny, kdy si mohou odpočinout a zregenerovat. Podporujeme zdravý životní styl, ať už akcemi pořádanými centrálně pro naše kolegy (Dny zdraví, ovocné středy, běžecké soutěže apod.), tak i například slevou na kartu Multisport, včetně možnosti doprovodných karet pro rodinné příslušníky. Rodina je pro naše kolegy to nejdůležitější, a proto i my se snažíme pomocí našeho balíčku benefitů pro podporu rodiny přispět k tomu, aby si mohli se svými rodinami užívat každou chvíli naplno, nebo se jim dostalo pomoci, když nejde vše bez problémů.