TIP IT Solutions s.r.o.
TIP IT Solutions s.r.o.

https://www.linkedin.com/company/42898853/admin/

 

Kdo jsme

Jsme společnost, která nabízí ucelené E2E dodávky projektů či participaci svých konzultantů na klíčových projektech zákazníků. V rámci kompetenční divize se zaměřujeme na oblasti digitalizace, automatizace, integrace a hybridního cloudu. Pokrýváme všechny činnosti vývojového cyklu SW od analytické fáze až po provozní podporu řešení. Našimi zákazníky jsou již více než deset let primárně velké bankovní a finanční instituce České republiky, významné společnosti v oblasti pojišťovnictví, energetiky, telco, logistiky a veřejné správy.

Koho hledáme

Hledáme šikovné lidi pro oblast IT. Jste nadšení pro nové projekty? Chcete mít atraktivní práci s nadstandardním příjmem a benefity? Máte zkušenosti nebo jste zatím na začátku své IT kariéry? V obou případech jsou Vám u nás dveře otevřené. Dostanete se k projektům tahounů české ekonomiky a získáte příležitost pro svůj profesní růst. Dostanete také možnost odborných školení a certifikací. My v TIP IT jsme jeden tým a všichni se vzájemně podporujeme. Osobní a empatický přístup ke každému z Vás je pro nás samozřejmostí a nejen frází. Chcete budovat svou kariéru v TIP IT? Nenechte si utéct nejlepší pracovní příležitosti.

Co nabízíme

- splatnost faktur do 3 dnů - služby účetní - rozvoj v podobě účasti na odborných školeních, včetně certifikací a online jazykových kurzů - možnost práce v našich nových kancelářích s krásným výhledem v City Tower Pankrác - pravidelné firemní akce a teambuildingy - každý rok narozeninový voucher do luxusní restaurace a mnoho dalšího :-)