Trenkwalder a.s.
Trenkwalder a.s.

Kdo jsme

Jsme personální agentura Trenkwalder a.s. a naším cílem je spojování lidí se společnostmi. V České republice jsme začali naše působení v roce 1991 jako agentura pro zajišťování chmelových brigád pod názvem KAPPA v Ostravě. V roce 2000 jsme s velkým úspěchem rozšířili naše působení v celé zemi a pokračovali jako akciová společnost KAPPA People. O 5 let později jsme se stali součástí rakouského koncernu Trenkwalder a pod tímto názvem působíme s našimi tradičními hodnotami až dodnes. Již přes 30 let jsme důvěryhodnou a zkušenou personální agenturou na trhu. V současnosti spojujeme 40.000 lidí s 8.000 podniky a působíme ve více než 200 pobočkách v 17 zemích. S naší pomocí máte možnost získat práci po jaké toužíte a firmy zase lidi, jaké potřebují.

Koho hledáme

Jako uchazeč zvažujete změnu zaměstnání, hledáte si práci aktivně, nebo se chcete jen seznámit s profesními možnostmi? Potom jste na tom správném místě! Těší nás, že právě Vy chcete být tvůrcem Vaší vlastní kariéry. Ucházejte se o práci s námi, protože našim posláním je provázet Vaše kroky na cestě ke kýženému cíli. Uplatněte svůj potenciál a zkušenosti. Rádi Vám ukážeme, že kariérní poradenství má větší smysl, než jste si doteď mysleli.

Co nabízíme

Konzultanti Trenkwalderu obsazují denně zajímavé pracovní pozice. Využijte našich kontaktů na řadu společností a vyberte si z naší nabídky práce přesně takovou pozici, která nejlépe odpovídá Vašim požadavkům a schopnostem. Nebo jednoduše nechte nás, abychom Vám našli perfektní práci. Pomůžeme Vám nejen s nalezením vhodného místa, ale i Vám poradíme, jak zapůsobit na výběrovém řízení a budeme při Vás až po nástup do nového zaměstnání.