Up Česká republika s.r.o.
Up Česká republika s.r.o.

Kdo jsme

Společnost Up Česká republika, s. r. o., je filiálkou francouzské mateřské společnosti Up (dříve Le Cheque Déjeuner). U nás působí již od roku 1995 a od svého zrodu se specializuje na motivační programy pro zaměstnance v soukromé i státní sféře. Konzultanti Up sestavují optimální řešení daňově výhodných benefitů pro každého klienta – papírové i elektronické stravenky a poukázky na volnočasové aktivity v oblasti kultury, sportu, vzdělávání, zdraví, cestování, relaxace, nákupu knih. Komplexní systém smysluplných výhod přispívá ke kvalitě života zaměstnanců a zvyšuje tak i atraktivitu zaměstnavatele.

Koho hledáme

Nejčastěji obsazujeme pozice Obchodních zástupců v terénu či po telefonu. Uplatnění u nás najdou i absolventi či zkušení specialisté zejména v marketingu, IT, zákaznickém servisu či výrobě. Aktuální přehled volných pracovních míst najdete na: https://www.upcz.cz/cs/kdo-jsme/kariera Nezaujala- li Vás žádná volná pozice, napište nám na: kariera@upcz.cz.

Co nabízíme

Téměř neomezenou možností seberealizace, Tvojí aktivitě meze klást nebudeme. Přátelskou atmosféru s kolegy, kteří pomohou či poradí, v neposlední řadě i zkušené a inspirující managery. Oběd zaplatíš stravenkami plně hrazenými zaměstnavatelem. Myslíme i na zadní kolečka – přispějeme Ti na penzijní připojištění či na životní pojištění. Odpočívat budeš během 5ti týdnů dovolené. Po práci můžeš zrelaxovat ve wellness, vzít rodinu na vysněnou dovolenou, upevnit své zdraví sportem či vitamíny nebo prožít nevšední kulturní zážitek díky benefitnímu programu cafeterie. Zaplatíme za Tebe i cestu do práce v podobě ročního kupónu na MHD. Nástup ihned nebo dohodou, záleží, jak se Ti to bude hodit