Ústřední vojenská nemocnice Praha
Ústřední vojenská nemocnice Praha

Kdo jsme

ÚVN je příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Ministerstvo obrany ČR. Poskytuje komplexní zdravotnickou péči o dospělé pacienty, založenou na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve všech oborech s výjimkou kardiochirurgie, porodnictví, léčby popálenin. ÚVN se nezabývá dětským lékařstvím. Jako jediná vojenská fakultní nemocnice v ČR je výcvikovým, vzdělávacím a odborným zdravotnickým zařízením Armády České republiky. Komplexně dlouhodobě pečuje o válečné veterány.

Koho hledáme

Hledáme všeobecné a praktické sestry, perioperační sestry, anesteziologické sestry, zdravotní laboranty, farmaceutické asistenty, radiologické asistenty, radiologické fyziky, biomedicínské inženýry, fyzioterapeuty, ergoterapeuty, lékaře, farmaceuty, sanitáře nebo ošetřovatele.

Co nabízíme

Práci v prestižním akreditovaném zdravotnickém zařízení, bezpečné pracovní prostředí, systém kvalitního odborného zaškolení, velmi dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, další 3 dny pracovního volna navíc, příspěvky pro zaměstnance na rekreace, kulturní a sportovní akce, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy, příspěvky pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, mateřská školka Střešovanka, ubytování pro mimopražské.