VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s.

Kdo jsme

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta. Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se vám lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídaní mrtvého úhlu. S námi se ani nezapotíte, umíme i klimatizace! Až si příště sednete do auta, vzpomeňte si na nás a buďte v klidu. V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku, Podbořanech a Rakovníku, jedno z nejmodernějších vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 4 000 zaměstnanců. Celosvětově máme 184 továren, 62 vývojových center a zaměstnáváme 103 300 lidí ve 31 zemích. Přes 12 % z prodeje investujeme do výzkumu a vývoje.

Koho hledáme

Máte strojní, elektrotechnické nebo IT vzdělání? Baví vás neustále se vzdělávat? Chcete spolupracovat s kolegy z jiných zemí a využívat angličtinu na denní bázi? Máte zodpovědný a proaktivní přístup? Do našich týmů ve vývoji a ve výrobě hledáme právě takové kolegy. Lidi s vizí a zapálením pro svou práci a pro moderní technologie. Aktuálně hledáme: do výzkumu a vývoje: - Mechanical Design Engineer - Optical Design Engineer - Hardware Design Engineer - SW Engineer – Embedded C - SW Engineer – Algorithm Development - Laboratory Validation Engineer - System Test Engineer - Application Engineer do výroby: - Procesní inženýr - Inženýr kvality - Nákupčí - CAD Designer - Logistik - Projektový manažer - Inženýr elektrotechniky.

Co nabízíme

- Můžete se podílet na špičkových inovacích - Zažijete vývoj i výrobu od A do Z - Mezinárodní mobilitu v rámci skupiny Valeo - 6 týdnů dovolené - Variabilní bonusy závislé na výsledcích týmu - Podporu mobility (náhrada výdajů na dojíždění, stěhování, dočasné ubytování) - Příspěvek na penzijní připojištění 5% z hrubé mzdy - Stravenky nebo dotovanou kantýnu (dle lokality) - Příspěvek na relaxační aktivity - Technická a jazyková školení