Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Kdo jsme

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze (VFN) patří mezi největší nemocnice, a to nejen v České republice. Naší základnou je hlavní areál na Karlově náměstí, ovšem pyšnit se můžeme dalšími více jak 20 menšími, ale neméně důležitými areály, rozesetými po celé Praze. Jsme tým 6500 odborníků napříč všemi obory, který dělá medicínu světové úrovně už skoro 230 let. Společně s poskytováním špičkové zdravotní péče ve všech základních oborech dětem i dospělým, je VFN hlavní výukovou základnou 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a současně jedním z nejvýznamnějších vědeckých pracovišť ČR. Máme nejdelší tradici akademické medicíny u nás, a proto od svého založení v roce 1790 do současnosti jsme největším výzkumným medicínským pracovištěm v ČR.

Koho hledáme

Hledáme nové kolegy do našich týmů, a to v nejrůznějších oborech. Jako největší zaměstnavatel na Praze 2 nabízíme uplatnění v oblastech zdravotnictví, farmacie, administrativy, ekonomie, personalistiky, práva, gastronomie, techniky, dopravy, obchodu, IT a dalších. Naši zaměstnanci utvářejí srdce naší nemocnice, a proto společně budujeme rodinné a vysoce profesionální prostředí, kde všichni navzájem spolupracujeme. Naším společným cílem je spokojený pacient, a proto hledáme kolegy, kteří budou naší filozofii sdílet a svými schopnostmi a znalostmi nám k tomuto cíli pomohou.

Co nabízíme

Kromě smysluplného využití vašich kvalit Vás čekají rozmanitá pracoviště, která nabízejí možnosti uplatnění a rozvoje napříč všemi obory. Protože sídlíme v centru Prahy, získáte perfektní dopravní dostupnost do práce – metro, tram, autobusy a 10 min na hlavní nádraží. Těm, co nebydlí v Praze a na dojíždění to mají daleko, nabízíme také možnost ubytování. Díky profesionálům, kteří se stanou Vašimi kolegy, budete každý den aktivně rozvíjet vlastní talent a dovednosti. S nabídkou specializačního vzdělávání, certifikovaných kurzů a nebo podporou dalšího studia, u nás můžete zvyšovat svoji kvalifikaci. Pro dny odpočinku na vás čeká 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna navíc i zajímavé benefity. Těmi jsou příspěvky na cestování, na nákupy v lékárnách VFN, stravování, životní pojištění či penzijní připojištění, slevy na cestovní pojištění i na tarify a internet od O2. Navíc se u nás můžete rozvíjet díky spoustě mimopracovních aktivit a využít kurzy jazyků, sebeobrany i znakové řeči a mnoho dalšího. Myslíme i na vaše nejmenší, a proto u nás najdou zázemí i rodiče s dětmi – zkrácené úvazky, školka v areálu nemocnice či příměstské letní tábory během prázdnin.