WICKON HIGHTECH s.r.o.
WICKON HIGHTECH s.r.o.

Kdo jsme

Jsme tým mladých motivovaných lidí, jejichž cílem je nejen naprosto uspokojit přání zákazníka, ale zdokonalovat se v tom, co děláme. Naše firma se zabývá vývojem a výrobou automatických optických strojů, které jsou nejdůležitější součástí výrobního procesu. Cela technologie, která je bezkonkurenční byla vyvinuta naším týmem a patentována celosvětově.. Součástí vývojových prací je take vývoj SW, DPS, schwitcheru,PLC a dalších. Logem naší firmy je “ We like physics” . Je to 100% vystizne, protože fyzika je v naší profesi nejdůležitější.. Pokud milujete fyziku, jste u nás na správném místě !!!

Koho hledáme

Hledáme: elektromechanik - eletrotechnik, programátor SW, optický inženýr - absolventy Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské. Tyto pozice jsou určeny i pro studenty, kteří mají chut pracovat a učit se stále nových technologiím.

Co nabízíme

Nabizime: pružná pracovni doba, příspěvek na stravování, velmi dobré platové ohodnocení, 13. plat, možnost profesního růstu. Spolupráce s našimi zahraničními zákazníky spousta výhod malé firmy

Jazykové znalosti

Angličtina: a2, b1, b2, c1, c2

Počítačové znalosti

Všeobecné: Pokročilý