ZEBRA TECHNOLOGIES CZ, s.r.o.
ZEBRA TECHNOLOGIES CZ, s.r.o.

Kdo jsme

Zebra Technologies je globální společnost, jejíž výrobky přinášejí nápaditá řešení ve více než 100 zemích celého světa. Zebra dnes představuje přední značku ve sféře tiskáren čárových kódů, čteček čárových kódů, RFID technologie, mobilních počítačů a v mnoha dalších oblastech. Naše výrobky a technologie naleznete všude – v obchodech, nemocnicích, skladištích, na sportovních stadiónech, letištích, poštách, v továrnách, logistických společnostech, na úřadech i ve stanicích metra. Brno Shared Service Center je globálně významné centrum společnosti Zebra. V Brně podporujeme naše zákazníky a kolegy z jednotlivých poboček společnosti Zebra z různých zemí. Jsme odborníci na péči o zákazníky, správu objednávek, marketing, zpracování smluv, technickou podporu na vysoké úrovni, účetnictví, fakturace, finanční analýzu a mnoho dalších firemních operací. Díky naší každodenní práci jsou naši zákazníci spokojeni a jejich podnikání může hladce běžet. V brněnské kanceláři potkáte pracovníky z více než 30 zemí a zaslechnete přes 10 evropských jazyků. Připojte se k nám a staňte se součástí něčeho důležitého. Připojte se k našemu pruhovanému světu.

Koho hledáme

Hledáme anglicky, či vícejazyčně mluvící kolegy, juniory i zkušené odborníky a to zejména do následujících oblastí: správa objednávek, marketing, projektové řízení, obchod a podpora prodeje, zpracování smluv, technická podpora na vysoké úrovni, účetnictví, fakturace, finanční analýza, péče o zákazníky. Jaké jazyky u nás uplatníte? Zejména angličtinu, dále pak španělštinu, francouzštinu, němčinu, holandštinu, italštinu, turečtinu a ruštinu.

Co nabízíme

Kulturu založenou na vzájemné podpoře, inovacích a růstu, týmovosti, integritě a odpovědnosti. Příležitost ovlivňovat a spoluutvářet. Rozvoj a růst. Možnost zapojit se do rozmanitých projektů. Roční zhodnocování platů, bonusy a propracovaný systém firemních benefitů.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk: b2, c1, c2

Německý jazyk: c1, c2

Francouzský jazyk: c1, c2

Španělský jazyk: c1, c2

Holandský jazyk: c1, c2

Italský jazyk: c1, c2

Turecký jazyk: c1, c2

Ruský jazyk: c1, c2

Počítačové znalosti

Excel: Pokročilý

SQL: Pokročilý

PowerBI: Pokročilý

Oracle: Pokročilý

: Základy