ZENTIVA
ZENTIVA

Kdo jsme

Ve společnosti Zentiva jsme sami sebou. Každý z nás přispívá vlastním jedinečným talentem k naplňování jediného společného cíle: zajišťovat volný přístup k vysoce kvalitním a dostupným léčivům pro lidi, kteří se na ně spoléhají každý den. Protože věříme, že zdravotní péče by měla být právo a nikoli výsada, pomáháme všem a zároveň počítáme se všemi. Ve společnosti Zentiva pracují lidé napříč čtyřmi generacemi a všichni společně, se stejným nadšením, usilují o naplňování našich závazků. Vítáme svěží přístup mladých a současně budujeme svůj úspěch s podporou těch, kdo již nashromáždili určitou životní zkušenost.

Koho hledáme

Cílem společnosti Zentiva je dosadit správné lidi ve správný čas na správnou pracovní pozici. Rádi bychom přetavili váš talent do našeho úspěchu. V oblasti rozvoje pracovníků a kariérního růstu vyznáváme především otevřenost, a proto jsme zavedli systém řízení umožňující neustálý dialog mezi zaměstnancem, jeho vedoucím a partnerskými personálními pracovníky. Přejeme si, aby naši pracovníci přemýšleli o své kariéře a své představy s námi bez obav konzultovali. Rádi bychom vás získali na svou stranu! Aktuální nabídku pozic najdete na odkaze https://www.zentiva.cz/careers

Co nabízíme

Ve společnosti Zentiva všichni společně naplňujeme náš cíl zajišťovat volný přístup k léčivům, na která lidé spoléhají každý den. Pomáháme vám objevit váš talent a naplno využít váš potenciál. V rámci celé společnosti zajišťujeme spravedlivé a konkurenceschopné platové ohodnocení. Kromě toho nabízíme širokou škálu benefitů a různé celofiremní programy na podporu zdraví a celkové pohody. V současné době se snažíme vyjít pracovníkům vstříc, zůstat společně v kontaktu a umožňovat flexibilitu pracovního režimu v co největší možné míře.