ZEPRIS s.r.o.
ZEPRIS s.r.o.

Kdo jsme

Od roku 1997 se společnost ZEPRIS specializuje na pokládku potrubí. V současnosti se spektrum naší činnosti rozprostírá od kompletního zasíťování území, výstavby technologických objektů, přes bezvýkopovou výstavbu trubních vedení až po sanace stávajících potrubí. Úspěšný rozvoj společnosti ZEPRIS odráží dodržování vysokých technických a kvalitních standardů skupiny firem Ludwig Pfeiffer, jejíž je součástí. Odbornost zaměstnanců, špičkové technické vybavení, každoroční nárůsty objemu stavební výroby a získávání stále prestižnějších zakázek zařadily ZEPRIS s.r.o. mezi nejvýznamnější stavební společnosti v oboru výstavby inženýrských sítí v ČR.

Koho hledáme

Pro stavby: dělníky, montéry, svářeče, strojníky, operátory robotů a stavební mistry. Do kanceláře pak zejména stavbyvedoucí, rozpočtáře, studenty VŠ oboru vodní hospodářství, případně komunikace, dopravní nebo pozemní stavby.

Co nabízíme

Pro dělnické pozice: - PRAVIDELNOU MZDU (hodinová mzda + měsíční odměny + nadstandardní cestovní náhrady) - NAVÍC ODMĚNY k výročím a životním událostem - platíme dle zákona, ne bokem - UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO PRO KAŽDÉHO v hodnotě 6000 Kč (ubytovny, penziony) - celkem 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna - získáte pracovní oblečení v hodnotě 6000 Kč - práci s čistou hlavou ve stabilní partě - víkendy volné, občas práce v sobotu - JISTOTU práce na dobu neurčitou, celoroční zaměstnání - POKUD BUDETE ŠIKOVNÍ, můžete se stát montérem, svářečem, strojníkem nebo mistrem