Aktivity na Profesia days

Kariérní poradenství

Jak vyhledávat pracovní nabídky?

Na stánku Profesia ti rádi poradíme, jak si vyhledat a nechat posílat pracovní nabídky z profesia.cz a jak si vytvořit životopis v databázi, kterou každý den navštěvují personalisté z České republiky i zahraničí. Připravíme ti profesionální fotografii a v případě, že si zapomeneš své životopisy doma, u nás si je můžeš nechat vytisknout. Profesia není jen webová stránka, ale i více než 100ka zaměstnanců, kteří se o ni starají. Přijď se s námi seznámit! Těšíme se na tebe.

Konzultace CVček

Plánuješ změnit práci nebo si hledáš svoje první zaměstnání? Nech si poradit od odborníků, jak napsat životopis, kterým ohromíš nejednoho personalistu, nebo jak se připravit na pohovor. Odborníci z Předvýběr, LEPŠÍ PRÁCE, Mampohovor.cz, Trenkwalder a.s. a Grafton Recruitment s.r.o. jsou tu pro tebe během obou výstavních dní a poskytnou ti kariérní poradenství. Tak neváhej a zastav se u nich!

Poradenská zóna

Chceš zvýšit své šance na úspěch při hledání práce? Bez dobré přípravy to nejde. Využij kouče, mentory a poradce, kteří ti zdarma ochotně poskytnou: kariérní poradenství, koučing a mentoring, poradenství pro znevýhodněné a pracovně právní poradenství.

Testování

Osobnostní testování

On-line Psychodiagnostika Motivu P je komplexním souborem psychodiagnostických testů, administrovaných po internetu, zaměřených na identifikaci psychologických předpokladů, identifikaci osobnostního a výkonového potenciálu pro výkon různých pracovních pozic včetně manažerských. Online psychodiagnostika se využívá především tam, kde je kladen důraz na výkonové předpoklady (znalostní testy, objektivní zkoušky) nebo předpoklady v oblasti soft-skills (komunikace, asertivita, stress managment apod.). Otestuj se na Profesia days!

Chci se otestovat

IT testování

Navštiv stánek AbecedaPC Consulting a.s., kde na tebe čeká:

Přednášková místnost – 13 přednášek na zajímavá a aktuální témata z oblasti internetového marketingu, sociálních sítí, kancelářských aplikací a grafiky

Testovací místnost – Otestuj své znalosti v oblasti práce s programy Excel, Word a PowerPoint. Po absolvování testu obdržíš certifikát prokazující tvé znalosti. Testování probíhá po celou dobu veletrhu.

Konzultace Microsoft Office – Máš konkrétní dotazy ohledně řešení konkrétních pracovních postupů v Microsoft Office? Lektoři s tebou rádi zkonzultují tvé dotazy k Microsoft Office.

Místo na konzultaci si můžeš předem rezervovat přímo na stánku.

Jazykové testování

Chceš uspět u pohovoru? Znalost cizích jazyků zvýší tvé šance. S certifikátem v ruce navíc budeš mít skutečný důkaz, že jsi to právě ty, koho by si měli potenciální zaměstnavatelé vybrat. Ukaž jim, že za to stojíš! Otestuj si s námi svou angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu nebo češtinu. 7 jazyků, 5 úrovní, 10 minut. Otestovat se můžeš ihned nebo osobně na veletrhu na Profesia days v našem testovacím centru, kde si budeš moci vyzvednout i svůj certifikát. Obojí samozřejmě zdarma.

Chci se otestovat

Test však není to jediné, co jsme si pro tebe připravili. Všimli jsme si, že mnoho lidí zápasí s tím, jak sestavit svůj životopis v angličtině. S našimi specialisty ti ho pomůžeme vytvořit tak, aby byl co nejprofesionálnější. Pokud už svůj životopis máš, můžeš si ho přinést a my ti ho opravíme.

 

 

 

IT & Startup zóna

Hledat nové příležitosti celý den může být velmi náročné, proto jsme si pro tebe připravili pár technologických „hraček“.

Virtuální realita

Ponoř se do tajemného světa, plného nových zážitků a staň se kýmkoliv chceš díky pokročilým technologiím. Virtuální realitu ti přináší společnost SUNDISK s.r.o.  

Fakulta řízení a informatiky Žilinské univerzity ti přinese: 

3D tisk – Naučíme tě, jak funguje 3D tisk. Navrhni si svůj model a vytiskni si ho 

Zneškodni bombu svými vědomostmi – Vyřeš úlohu a pomocí získaných vědomostí se pokus zneškodnit bombu. V opačném případě se rozezní siréna nebo se odpálí dýmovnice  – tohle nebudeme dělat, ale nějaký přiměřený zvuk to vydá.  

Naprogramuj si robota – Ukážeme ti prostřednictvím jednoduché aplikace, jak se programuje náš MYrobot. A nejen ukážeme, vyzkoušíš si to i sám. Bude tě poslouchat?

Robotické hřiště – Navrhni robotovi trasu, kterou má projít. Představíme ti robotický systém AERIS a naše šikovné roboty, kteří se dokáží učit. Dokážeš jim navrhnout takovou trasu, kterou neprojdou?

Optimalizace a simulace v dopravě – Seznámíš se s optimalizačními a simulačními projekty v dopravě. Zjistíš, jak se dá navrhnout umístění sanitek tak, aby ke každému přijely včas nebo jak se simuluje doprava ve městě a v železniční dopravě.

Poradenství

Máš v hlavě nápad na nový business, ale nejsi si jistý, jestli to má šanci na úspěch? Nebo máš už rozběhnutý projekt a řešíš nějaký problém? Využij jedinečnou možnost a přijď se bezplatně poradit se zkušenými mentory ze světa startupů, kteří ti velmi ochotně poradí, jak dosáhnout svých cílů v podnikání.  

Vývoj

Zajímá tě, jaké to je, když vyvíjíš technologický startup nebo jak fungují akcelerační programy v USA? Lidé z AIK IT Digital s.r.o.se velmi rádi podělí o cenné rady z osobních zkušeností a inspirují tě na cestě za úspěchem.

Fashion & Beauty

Potřebuješ poradit, jak se obléct na pohovor, který tě čeká? Stylistky ze ZOOTu ti na workshopu poradí, jak se správně obléct na pohovor, jak zaujmout a čeho se naopak vyvarovat. Aneb jak s oblibou v ZOOTu říkají „Povyšte svůj styl a povýší i vás.“

Kromě toho se můžeš nechat zkrášlit od Mary Kay

Fun zóna

Přijď se zabavit do fun zóny! Výživové poradenství, měření tělesného tuku, líčení, manikúra, masáže nebo letecký simulátor, na kterém si můžeš vyzkoušet vzlet a přistání letadla? Ano, i tyhle parádní aktivity zažiješ na Profesia days!