FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Je veletrh pro návštěvníky zdarma?

Cílem veletrhu práce je pomáhat lidem při hledání zaměstnání, proto je vstup pro všechny zdarma. Abys získal vstupenku, je nutné se zaregistrovat na tomto linku. Vstupenka platí po oba dny konání veletrhu.

Je registrace na událost potřebná?

Ano, registrace je potřebná. Jakmile vyplníš všechny informace, budeš zařazen/a do soutěže o běžecké hodinky Garmin, GoPro kameru a Smartphone Xiaomi. Podmínky soutěže najdeš zde.

Kdy se veletrh práce uskuteční?

7. 11. 2018 středa 9:00 – 19:30

8. 11. 2018 čtvrtek 9:00 – 17:00

Jak se dostanu na veletrh?

Veletrh práce se bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze – Letňanech, které najdeš cca 300 metrů od konečné stanice metra C Letňany. Lze využít i autobusy MHD do zastávky Výstaviště Letňany. Více informací v sekci Místo konání.

Lze na výstavišti parkovat?

Pro návštěvníky je k dispozici rozsáhlé parkoviště. Výstaviště PVA EXPO PRAHA vybírá parkovné dle svého platného ceníku.

Jaké společnosti budou na veletrhu hledat zaměstnance?

Vystavovat budou desítky zajímavých zaměstnavatelů. Jedná se o menší i větší společnosti, které hledají nové kolegy v mnohých různorodých oblastech. Kompletní seznam vystavujících společností i s jejich popisem najdeš na podstránce Vystavovatelé.

Na jaký program se mohu těšit?

Program je velmi pestrý a zahrnuje širokou škálu aktivit. Kromě velkého množství firem si můžeš poslechnout zajímavé osobnosti, které za sebou mají úspěšnou kariéru, nebo otestovat své znalosti a schopnosti. Nemine tě ani odborné kariérní a právní poradenství od expertů ve formě konzultací nebo přednášek v Profesia Master Class místnosti. Kompletní program veletrhu najdeš na podstránce Program.

Mám si s sebou něco vzít?

Nezapomeň si s sebou přinést životopis. Nech si životopis nejdříve zkontrolovat odborníky v poradenské místnosti. U vystavovatelů, kteří tě zaujmou, je dobré zanechat životopis, aby tě případně mohli kontaktovat.

Také si před veletrhem určitě prohlédni Rady pro uchazeče, abys na něco nezapomněl/a.

Kdo událost Profesia days 2018 v Praze organizuje?

Veletrh příležitostí organizuje společnost Profesia – pracovní portál v České republice, kde se můžeš informovat o volných pracovních pozicích doma i v zahraničí.

Máš další otázky?

Kontaktuj nás.