FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Je festival pro návštěvníky zdarma?

Cílem festivalu příležitostí je pomáhat lidem při hledání zaměstnání, proto je vstup pro všechny zdarma. Abyste získali vstupenku, je nutné se zaregistrovat na www.profesiadays.cz

Je registrace na událost potřebná?

Ano, registrace je potřebná. Jakmile vyplníš všechny informace, budeš zařazen do soutěže o skvělé a hodnotné ceny.

Kdy se festival příležitostí uskuteční?

21. 04. 2021 středa 9:00 – 19:00

22. 04. 2021 čtvrtek 9:00 – 17:00

Jak se dostanu na festival?

Festival příležitostí se bude konat na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze – Letňanech, které najdeš cca 300 metrů od konečné stanice metra C Letňany. Lze využít i autobusy MHD do zastávky Výstaviště Letňany.

Lze na výstavišti parkovat?

Pro návštěvníky je k dispozici rozsáhlé parkoviště. Výstaviště PVA EXPO PRAHA vybírá parkovné dle svého platného ceníku.

Jaké společnosti budou na festivalu hledat zaměstnance?

Vystavovat budou desítky zajímavých zaměstnavatelů. Jedná se o menší i větší společnosti, které hledají nové kolegy v mnohých různorodých oblastech. Kompletní seznam vystavujících společností i s jejich popisem najdeš na podstránce Vystavovatelé.

Na jaký program se mohu těšit?

Program je velmi pestrý a zahrnuje širokou škálu aktivit. Kromě velkého množství firem si můžeš poslechnout zajímavé osobnosti, které za sebou mají úspěšnou kariéru, nebo otestovat své znalosti a schopnosti. Nemine tě ani odborné kariérní a právní poradenství od expertů ve formě konzultací nebo přednášky v místnostech Profesia Master Class a 1. VOX. Kompletní program najdeš již brzy na podstránce Program.

Mám si s sebou něco vzít?

Nezapomeň si s sebou přinést životopis. Nech si životopis nejdříve zkontrolovat odborníky u stánku Profesia. U vystavovatelů, kteří tě zaujmou, je dobré zanechat životopis, aby tě případně mohli kontaktovat.

Také si před veletrhem určitě prohlédni Rady pro uchazeče, abys na něco nezapomněl/a.

Kdo událost Profesia days 2020 v Praze organizuje?

Festival příležitostí organizuje společnost Profesia – pracovní portál v České republice, kde se můžeš informovat o volných pracovních pozicích doma i v zahraničí.