speaker-info

Dominika Kadeřábková

Training and Development Specialist a Coach, NN pojišťovna

V NN má Dominika na starost vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, spolupodílí se na projektech napříč společností a spoluutváří prostředí, ve kterém je radost pracovat.

Dominika mimo jiné působí i jako osobní koučka a jako pedagožka na Katedře personálního řízení na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. V rámci své HR kariéry se měla možnost pracovat v různých prostředí od turismu, FMGC až po oblast pojišťovnictví, kde se věnovala zejména rozvoji lídrů a profesionálů, ale také vytváření vhodných podmínek k rozvoji nejen týmů, ale i jednotlivců.

A tak není divu, že myšlenku vzniku programu Flowing podpořila. Protože, jak sama říká: “program, který vzešel přímo od lidí k lidem je něco, co se jen tak nevidí.”

Moje přednášky

Flowing: rozvojový program pro ženy, který nemá obdoby

Přednášková místnost

Rozvojový program pro ženy, který vznikl takzvaně „odspoda“ je v České republice opravdový unikát. Program se v loňském roce rozhodly vytvořit ženy z různých částí NN a společně tak vytvořily učící se platformu, kde se mohou ženy navzájem obohacovat – třeba sdílením svých zkušeností. V čem všem spočívá jedinečnost programu, vám představí zakladatelky Gábina Hurtová, […]

Motivace Vzdělání
Číst více