speaker-info

René Müller

1. VOX a.s.

Práci s pamětí a cvičením akcelerujícím mozek se René věnuje přes 25 let. Trénuje věkové kategorie od 7 do 75 let, firmy a zájemce bez ohledu na věk nebo profesi. René vede dlouhodobě kurzy pro lidi s roztroušenou sklerózou, po úrazu hlavy apod. Využívá metody starých asijských kultur, moderní, ale i vlastní techniky. Jak sám říká, právě správná kombinace metod a technik, využívajících přirozených schopností člověka je tajemství, které vede až k násobné rychlosti učení, zapamatování si, rozvoji neuronové sítě a propojení obou mozkových hemisfér. Jeho mottem je: „Kreativita není talent, ale způsob myšlení.“

Seznam odborných seminářů lektora: https://vox.cz/lektori/rene-muller/

Moje přednášky

Práce s mozkem aneb jak si zapamatovat, co potřebuji

Přednášková místnost

Vyzkoušíte si zajímavé techniky práce s vlastní pamětí. Zažijete ukázky technik pro zapamatování aktuálních denních informací tak, abyste byli schopni si je i po několika hodinách zcela vybavit.

Přednáška 1. Vox a.s.
Číst více

Kondička paměti a mozku na celý život

Hlavní pódium

Práci s pamětí přirovnáváme k jízdě autem s automatickou převodovkou. Stačí, když pochopíme funkci volantu, řazení, funkci pedálů a pár drobností a „vyjezdíme se“. Paměť můžeme až násobně zlepšit… stačí, když se naučíme, jak využívat to, co běžně v životě používáme. Skládá se to ze 4 zásad + 3 slovních druhů a „vyjezdíme se“.

Přednáška 1. Vox a.s. Soft skills
Číst více