Testování

V zóně tě čeká

IT testování

Navštiv stánek AbecedaPC na Profesia days a získej certifikát zdarma! Máme pro tebe připraveno 11 přednášek na zajímavá a aktuální témata z oblasti internetového marketingu, sociálních sítí, kancelářských aplikací a grafiky.
Otestuj také svoje znalosti v oblasti práce s programy Excel, Word a PowerPoint. Po absolvování testu obdržíš certifikát prokazující tvoje znalosti. Testování probíhá po celou dobu festivalu příležitostí.

Osobnostní testování

On-line Psychodiagnostika Motivu P je komplexním souborem psychodiagnostických testů, administrovaných po internetu, zaměřených na identifikaci psychologických předpokladů, identifikaci osobnostního a výkonového potenciálu pro výkon různých pracovních pozic včetně manažerských.

Online psychodiagnostika se využívá především tam, kde je kladen důraz na výkonové předpoklady (znalostní testy, objektivní zkoušky) nebo předpoklady v oblasti soft-skills (komunikace, asertivita, stress management apod.) a přijď si pro výsledek na Profesia days!

Otestuj se online

Jazykové testování

Otestuj se z anglického, německého, španělského, ruského jazyka a získej certifikát zdarma přímo na Profesia days! Jazykovou školu Hello najdeš 11. dubna na festivalu příležitostí a mimo něj přímo v centru Brna na Malinovského náměstí.

anglický jazyk

německý jazyk

španělský jazyk